НОВИНИ

ГПУ показала інфографіку збитків від розкрадання армії за різних міністрів оборони

За словами Луценка, керівництво Збройних сил України в період 2005-2014 року продало військового майна майже на 2 мільярда гривень.

Генеральна прокуратура України відкрила низку кримінальних проваджень за фактом доведення Збройних сил України до стану небоєздатності і розкрадання військового майна. Про це заявив генпрокурор України Юрій Луценко на засіданні комітету парламенту з питань національної безпеки і оборони в п'ятницю в Києві.

"Хочу повідомити, що Генеральна прокуратура ... відкрила і розслідує низку кримінальних проваджень за фактом розкрадання військового майна Збройних сил України та доведення їх до стану небоєздатності", - сказав він.

За його словами, керівництво Збройних сил України в період 2005-2014 року продало військового майна майже на 2 мільярда гривень.

"Найбільші розпродажі відбулися до 2005 року і більшість документів є просто втраченими. Тим не менш військова прокуратура зараз відновлює ці матеріали на зустрічних перевірках різних комерційних фірм, які проводили ці оборудки", - сказав він.

"Період з 2005 – 2014 роки ми маємо повну інформацію, яку я зараз надаю – було продано військового майна за останні 10 років на суму 1 мільярд 8 37 мільйонів 299 тисяч гривень" , - сказав Луценко.

Прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у себе у Facebook опублікувала інфографіку збитків від розкрадання армії за різних міністрів оборони з 2005 по 2014 рік, прокоментувавши її: "Так розкрадалася українська армія".

Нагадаємо, генеральна прокуратура викликала колишнього міністра оборони Михайла Єжеля на допит 5 вересня. Крім того, екс-міністр оборони України Павло Лебедєв оголошений у розшуку зв'язку з відчуженням озброєння і продажем його за заниженими цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.