НОВИНИ

Бойовики підтвердили місця утримування 57 українських заручників – СБУ

За словами Грицака, в українських установах утримування перебувають 400 представників ОРДіЛО.

Понад 400 представників окремих районної Донецької і Луганської областей перебувають у місцях позбавлення волі на підконтрольній уряду території України, натомість, відомі місця утримування 57 українців на окупованих територіях Донбасу. Про це журналістам заявив глава СБУ Василь Грицак. 

"Що стосується обмінного фонду... Що стосується кількості, яке знаходяться в наших установах утримування, люди які перебувають під слідством...Доля понад 400 осіб відома. В їх число входять ті, щодо яких уже прийняті і набули чинності вироки, є ті, які знаходяться в місцях позбавлення волі, є ті, які перебувають під слідством ... Всі вони знаходяться в правовому полі ... Нам вдалося в тристоронньій контактній групі з'ясувати, і нам підтвердили місця утримання 45 наших бранців. Було озвучено, що, крім 45, відомі місця тримання ще 12 наших полонених, разом це 57 осіб. Місця утримання інших осіб нам невідомі, але ми точно знаємо, що вони живі і що вони знаходяться на цих територіях. Це дає нам надію на те, що вони будуть звільнені", - повідомив Грицак.

Глава СБУ зазначив, що українська сторона діє виключно в рамках закону: затриманим надаються адвокати, про факт затримання інформуються родичі.

"Тому та сторона знає, скільки у України представників тієї сторони", - сказав Грицак.

Нагадаємо, 8 серпня представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України Ірина Геращенко повідомила, що в заручниках на тимчасово окупованих територіях Донбасу перебувають 107 людей, серед них 64 військових, решта – цивільні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.