НОВИНИ

Київський метрополітен перейшов на зимовий графік роботи

На Святошинсько-Броварській лінії додатково курсуватимуть 126 поїздів на добу, на Куренівсько-Червоноармійській – 100 та 16 поїздів – на Сирецько-Печерській лінії.

Із 1 вересня, у зв’язку із зростанням пасажиропотоку, на всіх лініях метрополітену збільшено кількість поїздів, а відповідно зменшено інтервал руху. Про це інформує прес-центр столичної підземки.

"Так, на Святошинсько-Броварській лінії додатково курсуватимуть 126 поїздів на добу, на Куренівсько-Червоноармійській – 100 та 16 поїздів – на Сирецько-Печерській лінії", – йдеться у повідомленні.

Також на Святошинсько-Броварській лінії, згідно з текстом, запроваджено «засилочні» поїзди. "Вранці у робочі дні 5 поїздів зі станції «Лісова» (8:09, 8:15, 8:21, 8:27, 8:34) відправлятимуться без пасажирів. Посадка пасажирів здійснюватиметься зі станції «Чернігівська». Ці заходи спрямовані на те, щоб розвантажити станції: «Чернігівська», «Дарниця» та «Лівобережна», – сказано в тексті.

Нагадаємо, 31 серпня у Києві відкрили станцію метро  «Вокзальна» після капітального ремонту ескалаторів. Також зазначимо, в київському метро курсує два арт-поїзди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.