НОВИНИ

Президент доручив перевірити екологічну ситуацію в Маріуполі

За словами Порошенка, якщо буде виявлена ​​небезпека екологічної ситуації, то винні понесуть відповідальність.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що екологічна служба перевірить ситуацію з екологією в Маріуполі. Про це повідомив він журналістам, коментуючи мітинг за екологічну безпеку Маріуполя 31 серпня під час його поїздки в це місто.

Читайте також: Маріуполь зустріне Порошенка густим смогом

«Моя позиція абсолютно принципова: вимоги законодавства щодо екологічної безпеки всюди, в тому числі в Маріуполі, потрібно виконувати», – заявив він.

На переконання Порошенка, модернізація на металургійних підприємствах повинна супроводжуватися чітким дотриманням екологічного законодавства. «Дано відповідні доручення Азовській екологічній інспекції, сюди направлено групу, вивчається екологічна ситуація», – поінформував глава держави.

За його словами, якщо буде виявлена ​​небезпека екологічної ситуації в Маріуполі, то винні понесуть відповідальність. «І ті, хто щиро вимагає чистого повітря в Маріуполі, вони є моїми партнерами», – сказав Порошенко.

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», біля нового центру адмінпослуг, який приїхав відкрити президент України, кілька десятків людей провели мітинг за чисту екологію в місті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.