НОВИНИ

Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів США, Румунії, Бразилії та Єгипту

Президент запросив в Україну єгипетського колегу, також до кінця року очікується візит президента Румунії.

Президент Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів Сполучених Штатів Америки Марі Йованович, Румунії Крістіана-Леона Цуркану, Федеративної Республіки Бразилія Освалдо Біато Жуніора та  Арабської Республіки Єгипет Хоссама Ельдіна М. Алі. Про це повідомила прес-служба глави держави .

Петро Порошенко привітав Марі Йованович із початком діяльності на посаді посла США в Україні, зазначивши, що розраховує на її попередній досвід роботи в Києві у 2001–2005 роках.

У ході бесіди з послом Румунії Порошенко зазначив, що очікує на візит президента Румунії Клауса Йоханніса до України в 2017 році, у рамках якого буде проведено засідання Президентської Комісії.

Також український президент закликав румунську сторону розпочати діалог щодо запровадження спільного контролю на українсько-румунському кордоні.

Під час зустрічі з послом Федеративної Республіки Бразилія президент наголосив на необхідності прискорення організації україно-бразильської міжурядової комісії з економічної співпраці.

Петро Порошенко та посол Єгипту Хоссам Ельдін М. Алі підтвердили зацікавленість щодо проведення до кінця 2016 року сьомого засідання Міжурядової Спільної Комісії з економічного та науково-технічного співробітництва між Україною та Єгиптом. Порошенко поновив запрошення президентові Єгипту здійснити візит в Україну у зручний для нього час.

Нагадаємо, 23 серпня новопризначений посол Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович прибула до Києва