НОВИНИ

Міноборони звільнило волонтера Муравського через резонанс із фотографіями

Міноборони зазначає, що всі фотографії, довкола яких зараз виник резонанс, були зняті автором до офіційного призначення.

Міністерство оборони звільнило з посади радника міністра волонтера Дмитра Муравського через резонанс із його фотографіями. Про це сказано в повідомленні на сайті Міноборони.

«У зв'язку з резонансом навколо фотографій волонтера та фотографа Дмитра Муравського, міністр оборони генерал армії України Степан Полторак вирішив звільнити його з посади радника міністра оборони на громадських засадах», - сказано в повідомленні.

Минулого тижня навколо фото Муравського виник скандал нібито через їх постановочний характер. 

«Дмитро Муравський досить тривалий час із особистої ініціативи як волонтер і фотограф працював у зоні проведення АТО і на полігонах під час навчань. Ним було безкоштовно передано Міністерству оборони фотобанк, що використовувався для популяризації служби у Збройних силах, а не як фотографії реальних бойових дій», - повідомляють у відомстві.

Міноборони зазначає, що всі фотографії, довкола яких зараз виник резонанс, були зняті автором до офіційного призначення і зроблені ним на особистий розсуд.

Міністерство оборони зазначає, що не позиціонувало ці фотографії як фото реальних бойових дій, та не заявляло про це офіційно.

Нагадаємо, українські фотожурналісти виступили з заявою щодо ситуації з фотографіями Муравського. У них виникли підозри, що деякі фото насправді є постановочними, хоч видаються за документальні, тому Муравського закликали не маніпулювати зі справжністю зображень, оскільки це завдає шкоди іміджу як України, так і фотожурналістики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.