НОВИНИ

Путін хоче, щоб вся Україна була частиною Російської імперії – Порошенко

Метою Путіна є спроба дестабілізації ситуації в Україні.

Президент України Петро Порошенко вважає, що метою президента Росії Владіміра Путіна є не утримання Донецької і Луганської областей, а захоплення всієї України. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу CNN.

«Метою Путіна є спроба дестабілізації ситуації в Україні. Йому не потрібен Донецьк і Луганськ, він хоче, щоб вся Україна була частиною Російської імперії. Він хоче дестабілізувати ситуацію з безпекою в усьому світі», - сказав він.

Порошенко нагадав, що за останні 2 тижні загинуло 13 військовослужбовців, 91 отримали поранення, а загальна кількість обстрілів склало 1,4 тисяч.

За словами президента України, подібну мету дестабілізації ситуації з безпекою у світі переслідують і бомбардування Росії в сирійському місті Алеппо.

Він додав, що російська агресія повністю знищила післявоєнну світову систему безпеки, оскільки агресор є постійним членом Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко допустив, що в разі загострення ситуації на сході країни і в Криму буде введено воєнний стан, а також оголошено мобілізацію. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.