НОВИНИ

Папа Римський Франциск помолився і закликав до миру в Україні

Папа закликав посилити ініціативи для подолання конфлікту, звільнення полонених та вирішення гуманітарної ситуації.

Папа Римський Франциск молиться за мир в Україні. Про це сказано в повідомленні посольства України при Святому Престолі (Ватикан).

У межах загальної аудієнції, що відбулася в середу на площі Святого Петра у Ватикані, Папа Франциск вкотре закликав до встановлення миру.

«Цими тижнями міжнародні спостерігачі висловили стурбованість з приводу погіршення ситуації на Сході України. Сьогодні, коли ця улюблена країна відзначає своє національне свято, яке цього року є 25-ю річницею її Незалежності, запевняю що молюся за мир і повторюю свій заклик до усіх причетних сторін і до міжнародних інституцій посилити ініціативи для подолання конфлікту, звільнення полонених та вирішення складної гуманітарної ситуації», – сказав Понтифік.

Нагадаємо, Папа Франциск створив спеціальний Комітет із розподілу пожертв для жителів України, постраждалих внаслідок військових дій на сході країни.

Перед початком загальної аудієнції 25 травня Папа римський Франциск на площі Святого Петра підійшов до групи українських військових для привітання і поблагословіння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.