НОВИНИ

Китай поважає територіальну цілісність і незалежність України – привітання Сі Цзіньпіна

Голова КНР налаштований зміцнювати співпрацю між країнами.

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін привітав український народ з нагоди Дня незалежності України. Про це повідомила прес-служба українського президента.

Очільник КНР підкреслив, що Україна є традиційно дружнім партнером у співпраці з Китаєм і дружба народів двох країн йде корінням в далеке минуле.

«Китай входить в число перших країн, які визнали незалежність України і встановили дипломатичні відносини з нею. Китай поважає державну суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України, поважає обраний Вашим народом шлях розвитку відповідно до особливостей своєї країни», - зазначається у вітанні.

Сі Цзіньпін підкреслив, що в останні роки дружні відносини співпраці між Китаєм і Україною зберігають здоровий і сталий розвиток, співпраця в різних сферах просувається впевненими кроками.

"Приділяю велику увагу розвитку китайсько-українських відносин, готовий спільно з Вами докладати зусиль до подальшого просування двосторонніх відносин і досягнення великих реальних результатів у співпраці між Китаєм і Україною в усіх напрямках на благо двох країн і їх народів", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше країну привітали з Днем незалежності президент США Барак Обама, президент Литви Даля Грібаускайте та президент Франції Франсуа Олланд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.