НОВИНИ

Обама привітав Україну з Днем незалежності

«Хочу запевнити Вас, що Сполучені Штати Америки залишаються відданими своїм зобов’язанням бути поруч з Україною в той час, коли ви протистоїте російській агресії», - наголосив американський президент.

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама привітав українців із Днем незалежності. Привітання надійшло на адресу президента України, передає його прес-служба.

«Від імені народу Сполучених Штатів Америки я висловлюю найтепліші вітання Вам та народу України з нагоди 25-ї річниці Незалежності, яку ви відзначатимете 24 серпня. Цей день є особливо важливим в світлі загрози суверенітету та територіальній цілісності України, яка виникла в результаті російської агресії на сході України та спроби анексування Криму», - йдеться в привітанні.

«Хочу запевнити Вас, що Сполучені Штати Америки залишаються відданими своїм зобов’язанням бути поруч з Україною в той час, коли ви протистоїте російській агресії», - наголосив президент США.

«Ви святкуєте свою Незалежність, і в цей час я хочу відзначити серйозні кроки, які ви зробили у боротьбі з корупцією, зміцненні верховенства права та закладенні підвалин для економічного зростання», - наголосив очільник США.

«Хочу запевнити Вас, що Сполучені Штати Америки продовжуватимуть підтримувати вас у ваших прагненнях наблизити мирне, квітуче, європейське майбутнє для всіх українців», - зазначив він.

Зазначимо, 24 серпня, у 25-ту річницю незалежності України, в урочистих заходах у Києві візьмуть участь понад чотири тисячі військовослужбовців ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ, поліцейських. Також буде задіяно понад 200 одиниць військової техніки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.