НОВИНИ

Головного рабина України залучили до підготовки заходів з 75-річчя трагедії Бабиного Яру

Також до складу оргкомітету ввели ще двох осіб.

Президент України Петро Порошенко вніс зміни до складу комітету з підготовки та проведення заходів у зв'язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру.

Як сказано в указі №337 від 20 серпня, до його складу залучили головного рабина Києва й України Асмана Моше Реувена.

Крім того, до складу оргкомітету уведений генеральний директор компанії Zinteco Станіслав Кушпітовський, а також театральний режисер і продюсер Сергій Проскурня.

У листопаді 2015 року президент затвердив персональний склад комітету з підготовки та проведення заходів у зв'язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру. 

Згідно з указом, співголовами комітету стали Арсеній Яценюк та глава Адміністрації президента Борис Ложкін.

Нагадаємо, пам'ять розстріляних у Бабиному Яру вшановують 29 вересняЗазначимо, наприкінці вересня 1941 року німецькі окупанти почали масово розстрілювати єврейське населення Києва.

Лише за два дні у Бабиному Яру було вбито 34 тис. євреїв. Усього ж за три роки окупації тут закатували щонайменше 100 тисяч людей.

Тривалий час радянська влада намагалася замовчати трагедію у Бабиному Яру, і лише після велелюдного стихійного мітингу з нагоди 25 роковин трагедії 29 вересня 1966 року за участю відомих дисидентів Івана Дзюби та Віктора Некрасова, про неї почали говорити на державному рівні.

Пізніше було встановлено перший пам'ятник жертвам. Історики пов'язують таку поведінку із намаганням приховати усю правду про трагедію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.