НОВИНИ

Міноборони відреагувало на заяву про зруйнований асфальт на репетиції параду

У відомстві зазначають, що вся важка броньована техніка забезпечена асфальтохідними гусеницями.

Неякісне дорожнє покриття є причиною ушкодження асфальту на маршруті руху військової техніки в Києві. Про це сказано в повідомленні Міноборони.

Зазначається, що відповідно до існуючих вимог експлуатації, вся важка броньована техніка, що бере участь у військовому параді, забезпечена асфальтохідними гусеницями, що не ушкоджують асфальтове покриття.

Повідомляється, що інша гусенична техніка, а саме бойові машини піхоти, десанту й полкова самохідна гаубиця "Гвоздика" уважаються легкою броньованою технікою, на яку відповідно до технічних вимог не передбачені асфальтохідні гусениці.

«Зазначена техніка своєю масою (від 8 до 20 тонн) не може завдати шкоди якісному асфальтовому покриттю, а тільки залишити сліди від гусениць, які зникають після руху автомобільного транспорту. Таким чином, якщо асфальтове покриття руйнується від проїзду зазначеної техніки, то проблема не в техніці, а в дорожньому покритті», - сказано в повідомленні.

У Міноборони зазначають, що за час незалежності України по київських вулицях неодноразово проходила військова техніка, і щораз зауваження про руйнування дорожнього покриття були відсутні.

Нагадаємо, раніше комунальне підприємство «Київавтодор» повідомляло, що асфальтне покриття вулиці Києва потерпає від проїзду тяжкої військової техніки в рамках підготовки до проведення параду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.