НОВИНИ

На Олімпіаді в Ріо виявили кілька випадків вживання допінгу

Серед порушників спортсмени із Китаю, Болгарії та Кенії.

На Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро виявили кілька випадків вживання спортсменами допінгу.

Зокрема, китайська плавчиня Чен Сіньї, яка на стометрівці батерфляєм прийшла до фінішу четвертою, стала першим представником водних видів спорту, що попалися на вживанні допінгу під час Олімпіади. Її допінг-проба показала наявність в крові гідрохлортіазиду.

Крім того, як стало відомо, в крові болгарської бар'єристка Сільвії Данековой виявлено заборонену речовину еритропоетин. Як заявили в Болгарському олімпійському комітеті, проба була взята у спортсменки відразу після приїзду в Ріо-де-Жанейро. Контрольна проба B підтвердила наявність допінгу. Данекова відсторонена від участі в змаганнях.

Також, кенійського тренера Джона Анзру спіймали при спробі здати допінг-пробу сечі замість бігуна на 800 м Фергюсона Ротіча. 

Нагадаємо, 18 липня незалежна комісія Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) оприлюднила результати свого розслідування, що стосувалося Олімпійських ігор в Сочі. Згідно з доповіддю комісії, співробітники сочинської антидопінгової лабораторії постійно підміняли проби російських спортсменів і робили це за підтримки співробітників спецслужб, включаючи ФСБ.

На наступний день МОК опублікував перші висновки за підсумками доповіді WADA, оголосивши, що пізніше прийме рішення про участь Росії в Олімпіаді в Ріо.

Пізніше Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вирішив не відстороняти збірну Росії від участі в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Виконком МОК ухвалив, що рішення про допуск до Олімпіади кожного російського спортсмена прийматимуть відповідні міжнародні федерації.

Як повідомлялось, Спеціальна комісія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) підтвердила участь в Олімпіаді-2016 кількох російських олімпійських збірних, а також деяких окремих спортсменів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.