НОВИНИ

РФ продовжила терміни знищення санкційних продуктів до кінця 2017 року

Знищенню підлягає заборонена до ввезення в РФ сільськогосподарська продукція, сировина і продовольство зі США, країн Євросоюзу, Канади, Австралії, Норвегії, України, Албанії, Чорногорії, Ісландії та Ліхтенштейну.

Російський уряд продовжив до 31 грудня 2017 року дію постанови про знищення продуктів, які намагаються ввести в РФ в обхід санкцій. Відповідну постанову, підписану прем'єр-міністром Дмітрієм Мєдвєдєвим, опублікували на порталі правової інформації.

Згідно з документом, знищенню підлягає заборонена до ввезення в РФ сільськогосподарська продукція, сировина і продовольство зі США, країн Євросоюзу, Канади, Австралії, Норвегії, України, Албанії, Чорногорії, Ісландії та Ліхтенштейну.

Указ про знищення санкційних продуктів був підписаний президентом РФ Владіміром Путіним в липні 2015 року. На початку серпня 2016 року Россільгоспнагляд оголосив, що за рік дії указу було знищено в цілому 7,5 тисячі тонн продуктів, які намагалися ввезти в РФ в обхід санкцій.

Росія ввела продуктове ембарго в серпні 2014 року. Таке рішення, як було оголошено, стало відповіддю на санкції, які раніше наклали на Росію США, ЄС та інші країни. Із 1 січня 2016 року була введена заборона на ввезення в РФ деяких категорій українських харчів.

Президент РФ Владімір Путін 29 червня продовжив до кінця 2017 року дію продовольчого ембарго щодо держав, які ввели санкції проти Росії.

У відповідь 6 липня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про дзеркальне продовження дії продовольчого ембарго на російські товари до кінця 2017 року. Це рішення набуло чинності 12 липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.