НОВИНИ

У РФ почастішали арешти українців за сфабрикованими обвинуваченнями - МЗС

У відомстві заявили, що спостерігається вкрай негативна тенденція до зростання кількості безпідставно затриманих та заарештованих українців.

У Міністерстві закордонних справ повідомили про загострення ситуації навколо затримання у Росії українців за сфабрикованими обвинуваченнями у наркоторгівлі. Про це повідомляє прес-служба Департаменту консульської служби МЗС України.

“На сьогодні ситуація навколо затримання на території Російської Федерації громадян України набула особливого загострення. Спостерігається вкрай негативна тенденція до зростання кількості безпідставно затриманих та заарештованих українців, які стають заручниками обманних та шахрайських дій окремих посередницьких структур, що діють як на території України, так і в Росії”, — йдеться у повідомленні.

За результатами аналізу наявних матеріалів та відомостей, отриманих від членів родин цих громадян України було домовлено посилити взаємодію та активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу для запобігання у подальшому випадків незаконного затримання та арештів українців у Росії за звинуваченнями у наркоторгівлі.

Крім того, за результатами зустрічі за участю представників причетних міністерств та відомств України, правозахисників та представників Міжнародної організації з міграції, а також матерів утримуваних на території РФ громадян України було домовлено і надалі активно співпрацювати у питаннях захисту прав та інтересів наших співвітчизників, які опинилися у скрутній ситуації на території РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що станом на кінець квітня 2016 року, за даними Департаменту консульської служби МЗС, на території Росії перебували 5216 затриманих і засуджених громадян України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.