НОВИНИ

СБУ прийшла з обшуком в офіс банку "Фінанси та Кредит" – ЗМІ

Проти посадовців та власника банку раніше відкрили провадження за підозрою в шахрайстві.

Правоохоронні органи у вівторок, 9 серпня, провели обшук у центральному столичному офісі визнаного неплатоспроможним банку "Фінанси та Кредит", а також ще в одному його офісі на вул.Хрещатик. Про це повідомило агентство "Інтерфакс-Україна"з посиланням на джерело.

"Проводиться вилучення документів, за наявною інформацією, працюють представники прокуратури і Служби безпеки", - сказав співрозмовник.

Інформацію про слідчі підтвердили в банку.

Банк "Фінанси та Кредит" заснований в 1990 році. Його основним бенефіціаром виступає український бізнесмен, народний депутат  Костянтин Жеваго.

НБУ відніс банк "Фінанси та Кредит" до категорії неплатоспроможних з 17 вересня 2015 року, а 17 грудня ухвалив постанову про відкликання у нього банківської ліцензії та ліквідації.

Нацбанк заявляв про намір відсудити у Жеваго заставу рефінансування "Фінанси та Кредит", яким стало особисте фінансове поручительство в розмірі 1,45 млрд грн.

Крім того, з реєстру судових рішень з посиланням на повідомлення Святошинського управління поліції відомо, що 11 травня цього року внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального злочину, передбаченого ст.190 ч.1 Кримінального кодексу (шахрайство), за фактом вчинення посадовими особами банку і його власником шахрайських дій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.