НОВИНИ

Екс-голову "Діамантбанку" підозрюють у спробі розікрасти 12 млн грн – ГПУ

Йому та його спільнику повідомили про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу.

Колишньому голові правілння ПАТ "Діамантбанк" повідомили про підозру у спробі заволодіння 12 млн грн. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

"Як встановлено у ході досудового слідства, схему заволодіння банківськими коштами організували екс-голова Правління ПАТ «Діамантбанк» у змові з віце-президентом з правових питань і за сумісництвом членом наглядової ради банку. Так, за незаконними вказівками вказаних осіб до протоколу засідання спостережної ради ПАТ «Діамантбанк» були внесені завідомо неправдиві відомості про начебто прийняття радою рішення про збільшення заробітної плати та виплату бонусів голові правління банку, а також членам його правління на загальну суму близько 12 млн грн", - йдеться у тексті..

Повідомляється, що розкрадання коштів банку вдалося попередити.

"За результатами розслідування екс-голові Правління ПАТ «Діамантбанк» повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 15 ч. 5 ст. 191 ч. 4 ст. 358 КК України. А його спільнику, який наразі займається адвокатською діяльністю, відповідно за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 15 ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України. Слідчі дії у даному кримінальному провадженні тривають. На даний час готується клопотання до суду про обрання підозрюваним запобіжного заходу", - додали у прокуратурі.

Як повідомлялося, у 2015 році Енергоатом залучив 70 млн грн кредиту у Діамантбанку з терміном погашення в один рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.