НОВИНИ

ГПУ викликає на допит колишнього прем’єр-міністра Азарова

Допит призначений на 9 серпня.

Генеральна прокуратура викликає 9 серпня на допит колишнього прем’єр-міністра України Миколу Азарова. Повістка опублікована на сайті ГПУ.

«Громадянин Азаров Микола Янович, 17.12.1947 року народження, який зареєстрований за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 20/1А, кв. 16, відповідно до вимог ст.ст. 133, 135 КПК України, Вам необхідно з’явитися 09 серпня 2016 року об 14 годині 00 хвилин до Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 114 або м. Київ, вул. Гусовського, 9, для участі у проведенні процесуальних дій у кримінальному провадженні № 12013220540000400 від 31.01.2013», – йдеться у повідомленні.

Екс-прем'єра викликають для участі в процесуальних діях у рамках кримінального провадження, порушеного за фактами незаконного заволодіння групою осіб, до якої входив Сергій Курченко, в 2009-2014 рр. майном, яке належить Укрнафті і Укргазвидобуванню.

Як повідомлялося, у травні військова прокуратура оголосила підозру і отримала санкцію для доставки в суд і арешту екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова, який своїм рішенням дозволив відчуження двох стратегічних бомбардувальників ТУ-92. 

Нагадаємо, 21 грудня Печерський районний суд Києва заарештував пенсії на поточних рахунках в Державному Ощадному банку колишнього президента Віктора Януковича і колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова.

4 лютого Апеляційний суд Києва прийняв рішення про розблокування пенсійного рахунку колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Після цього управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України у ході досудового розслідування кримінального провадження стосовно Азарова повторно звернулося з відповідним клопотанням до слідчого судді Печерського районного суду міста Києва, ухвалою якого від 24 лютого зазначене клопотання задоволено та повторно накладено арешт на кошти, які перебувають на пенсійному рахунку екс-прем’єр-міністра України Азарова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.