НОВИНИ

У Раді створена депутатська група «Реформи заради майбутнього»

У Верховній Раді створена депутатська група «Реформи заради майбутнього». Про це під час відкриття сьогоднішнього засідання повідомив спікер Володимир Литвин.

«…Повідомляю про створення з числа позафракційних народних депутатів та реєстрацію в апараті Верховної ради депутатської групи «Реформи заради майбутнього» у складі 20 народних депутатів. Головою групи обрано депутата Ігоря Рибакова, заступником голови – Володимира Каплієнка», - сказав Литвин.

За його словами, до складу групи увійшли Ігор Рибаков, Валерій Камчатний, Олександр Буджерак, Олександр Бобильов, Арнольд Радовець, Раїса Сорочинська-Кириленко, Євген Константинов, Іван Сідельник,  Петро Гасюк,  Володимир Каплієнко, Геннадій Задирко, Тарас Чорновіл, Віталій Курило, Іван Денькович, Юрій Крук, Валерій Гацько, Микола Трайдук, Олег Гейман, Павло Мовчан і Іван Плющ.

Нагадаємо, 15 лютого народний депутат Іван Плющ (позафракційний) увійшов до складу депутатської групи «Реформи заради майбутнього». Того ж дня він вийшов з фракції НУНС. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги