НОВИНИ

Ставицький назвав чиновників часів Януковича, з якими зараз спілкується

Дмитро Табачник живе в Тель-Авіві (Ізраїль), Микола Злочевський живе в Європі, Юрій Колобов – в Іспанії, а Микола Присяжнюк – у Росії.

Колишній міністр енергетики й вугільної промисловості Едуард Ставицький, який проживає в Ізраїлі під іменем Натан Розенбер, розповів, що мало з ким спілкується із чиновників часів Віктора Януковича.

Однак у інтерв'ю «Українській правді» він сказав, що екс-міністр освіти Дмитро Табачник живе в Тель-Авіві (Ізраїль), екс-міністр екології й природних ресурсів Микола Злочевський живе в Європі, екс-міністр фінансів Юрій Колобов – в Іспанії, а екс-міністр аграрної політики й продовольства Микола Присяжнюк – у Росії.

«Я спілкуюся з одиницями… Микола Злочевський. Микола Присяжнюк. Юра Колобов», – сказав Ставицький у відповідь на запитання, із ким Віктор Янукович підтримує зв'язок із колишніх членів команди.

На запитання, де живе Злочевський, екс-міністр енергетики спершу сказав: «Я не знаю, не запитував. По смс-ках із ним спілкуюся».

«Ми не даємо один одному домашні адреси. Не тому, що не довіряємо, а щоб не думати про людину погано на випадок чогось. У нас мовчазна етика, і ніхто не задає дурних питань», – пояснив він.

На зауваження, що Злочевського нещоавно помітили на одному з енергетичних форумів, а сам Ставицький погодився на інтерв'ю, хоча обидва перебувають у розшуку, Едуард Анатолійович пояснив: «Піднакипіло».

«Злочевський сам собі суддя. Я знаю, що зараз він займається питаннями видобутку вуглеводнів», – сказав Ставицький.

Коли журналісти не повірили тому, що він не знає, де переховуються його колишні колеги, Ставицький сказав: «Злочевський живе в Європі. Колобов в Іспанії. Микола Присяжнюк, екс-міністр аграрної політики, наскільки мені відомо, перебуває в Росії. Дмитро Табачник живе в Тель-Авіві».

Як відомо, 24 березня 2014 року міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук колишнього міністра енергетики й вугільної промисловості Едуарда Ставицького. Згодом стало відомо, що Ставицького оголосив у розшук також Інтерпол.

Проти Ставицького відкрите кримінальне провадження за статтею 191 Кримінального кодексу (розкрадання коштів в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем). Крім того, Ставицький проходить у справі як спільник розшукуваного бізнесмена Сергія Курченка.

19 квітня стало відомо, що ГПУ розпочала підготовку документів для заочного засудження Ставицького.

25 квітня головний військовий прокурор передав Мін'юсту Ізраїлю запит ГПУ про вручення підозри Ставицькому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.