НОВИНИ

Українська військова авіація прибула на міжнародну виставку у Бухаресті

У авіаціному показі ЗС України представлятимуть два винищувачі Су-27 і Су-27УБ, а також військово-транспортний літак Ан-26.

Авіація Повітряних Сил України візьме участь у Міжнародному авіаційному показі "Bucharest International Air Show" у столиці Румунії Бухаресті. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

"Сьогодні розпочався візит делегації Повітряних Сил Збройних Сил України до Бухаресту (Румунія) з метою участі в Міжнародному авіаційному показі "Bucharest International Air Show". Українську делегацію очолює начальник штабу – перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Артур Артеменко", - повідомили в МОУ.

Зазначається, що в авіаційному показі братимуть участь особовий склад та авіаційна техніка ЗС України, представлена двома винищувачами Су-27 і Су-27УБ, а також військово-транспортним літаком Ан-26. Крім наземного показу, також відбудеться демонстрація можливостей авіаційної техніки у повітрі.

Крім того, під час заходу українська сторона планує обговорити з керівництвом Королівських Повітряних Сил Данії перспективні напрями двостороннього військового співробітництва, зокрема, в контексті проведення спільної операції "Північний сокіл-2017".

Візит української делегації до Румунії триватиме до 31 липня.

Нагадаємо, 22 червня військова авіація Повітряних Сил Збройних Сил України взяла участь у міжнародному авіаційному показі Skrydstrup-2016, який проходив у м. Скридструп, Королівство Данія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.