НОВИНИ

У Міносвіти назвали дату публікації списків зарахованих на бюджет абітурієнтів

Совсун зауважила, що в цьому році у абітурієнтів дуже високі шанси вступити на місця держзамовлення.

У Міністерстві освіти і науки України заявили, що списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на місця навчання за рахунок коштів державного бюджету, будуть опубліковані 1 серпня цього року о 12:00. Про це на прес-конференції повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

"Наступні 4 дні буде працювати алгоритм, ми будемо прокручувати отриману інформацію для того, щоб 1 серпня о 12:00 була опублікована інформація про те, хто і куди потрапляє на місця державного замовлення", - сказала Совсун.

До 6 серпня буде відбуватися зарахування абітурієнтів на місця державного замовлення до вищих навчальних закладів, куди абітурієнти повинні будуть подати оригінали своїх документів до 5 серпня. Зарахування на контракт буде відбуватися до 12 серпня.

Совсун зауважила, що в цьому році у абітурієнтів дуже високі шанси вступити на місця держзамовлення.

Нагадаємо, вступна кампанія до вищих навчальних закладів в Україні стартувала 11 липня і закінчилася 27 липня. У МОН повідомили, що не мають наміру подовжувати термін вступної кампанії. Також у відомстві назвали назвали найпопулярніші серед абітурієнтів виш і спеціальність.