НОВИНИ

Поліція Туреччини отримає важке озброєння

За словами міністра внутрішніх справ країни, поліція вже отримувала важке озброєння 28 лютого 1997 року під час військової інтервенції, що описується як "постмодерністський переворот".

На тлі нещодавньої невдалої спроби військового перевороту в Туреччині влада ухвалила рішення про надання поліції важкого озброєння найближчим часом. Про це заявив міністр внутрішніх справ Туреччини Ефкан Ала, повідомляє Hurriyet Daily News.

"Поліція отримає важке озброєння у необхідній кількості. Це не наша політика - поводитися так, ніби нічого не сталося", - наголосив міністр.

За його словами, поліція вже отримувала важке озброєння 28 лютого 1997 року під час військової інтервенції, що описується як "постмодерністський переворот".

Глава МВС також наголосив на необхідності створення системи, яка допомогла б зупиняти "негативно налаштованих людей".

Нагадаємо, 15 липня у Туреччині сталася спроба військового перевороту. Президент країни Реджеп Таїп Ердоган закликав людей вийти на вулицю та завадити силовій спробі зміни влади. У сутичках загинули 190 громадян та 104 заколотники, понад 1,4 тис. осіб отримали поранення. 

Президент Туреччини Реджеп Ердоган звинуватив у спробі державного перевороту опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, що проживає в США.

Правоохоронці Туреччини затримали понад 15 тисяч людей, яких підозрюють у сприянні спробі військового перевороту в державі.

Я повідомлялось раніше, у четвер, 28 лютого, міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив про звільнення 88 співробітників МЗС.