НОВИНИ

У МВС підбили підсумки "хресного ходу" в Києві, назвавши кількість затриманих

Аваков також підтвердив вилучення холодної зброї у вірян.

Під час проведення «хресного ходу» УПЦ МП в Києві правоохоронці затримали шість осіб. Про це в Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Невелика групка маргіналів із шести осіб, які намагалися розгорнутим плакатом "Донбас - це російський світ!" нести киянам благодать - тепер відпочивають в одному з райвідділів поліції. Слідчим цікаві ці особи та їх аргументи, на молебень вони не потрапили", - написав міністр.

Крім того, він підтвердив вилучення холодної зброї в учасників «хресного ходу».

"Десяток складаних ножів, вилучених на рамках безпеки повернули власникам перед посадкою в автобуси додому. Чотирьох патріотів, що намагалися різкістю рухів зупинити цей церковний захід, попросили не створювати шансу для провокації антиукраїнських сил, і після бесіди хлопці поїхали додому. Ніякої картинки для ворожих ЗМІ, і ніякої провокації. Рутинно - і ніякого російського світу", - наголосив Аваков.

За його словами, більшість учасників хресної ходи у Києві в автобусах прямують додому. Разом з тим, частина з них все ще перебувають у Києво-Печерській Лаврі.

"Хресний хід пройшов. Автобуси з учасниками сьогоднішнього молебню в основному - вже на шляху додому, частина людей ще моляться в Лаврі. Провокацій і сутичок вдалося уникнути - злагоджено працюють Нацполіція і Нацгвардія. Дала свої плоди і проведена профілактика і введені заходи безпеки", - підсумував Аваков.

Нагадаємо, у Києві завершився молебень УПЦ МП на Володимирській гірці. Після цього учасники «ходу» вирушили до Києво-Печерської Лаври.

Як повідомлялося, під час «хресного ходу» в Києві для охорони правопорядку залучили 6 тис. силовиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.