НОВИНИ

Порошенко розпорядився впорядкувати території та об’єкти природно-заповідного фонду

Зазначається, що реалізація указу сприятиме поліпшенню екологічного стану навколишнього природного середовища у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській та Черкаській областях.

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про території та об'єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення". Про це повідомили у прес-службі Глави держави.

Згідно з указом низка територій та об'єктів природного заповідного фонду оголошується заказниками та пам'ятниками природи загальнодержавного значення, змінюються межі певних територій та об'єктів природного заповідного фонду, а також створюється у межах села Крива Руда Семенівського району Полтавської області дендрологічний парк загальнодержавного значення "Криворудський".

"Українська природа – наш великий скарб, який ми маємо берегти", - написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що реалізація указу дасть можливість зберегти біологічне і ландшафтне різноманіття, унікальні й особливо цінні природні комплекси, та сприятиме поліпшенню екологічного стану навколишнього природного середовища у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській та Черкаській областях.

Нагадаємо, у 2015 році кандидат біологічних наук Іван Парнікоза повідомив, що Україна втратила в окупованому Криму 220 тис. га заповідних територій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.