НОВИНИ

Уряд запустив роботу Нацагентства забезпечення якості вищої освіти

За словами міністра освіти і науки, з початкових 25 кандидатів на членство в Нацагентстві двоє людей підпадають під люстрацію, тому уряд затвердив склад відомства без них.

Кабінет міністрів України затвердив склад і запустив роботу Національного агентства забезпечення якості вищої освіти в Україні. Відповідне рішення уряд прийняв на своєму засіданні в середу, 27 липня.

"Згідно ст. 17 закону "Про вищу освіту", реалізацію державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти покладається на новий інститут - Національне агентство забезпечення якості вищої освіти, як постійно діючий колегіальний орган... Дана постанова вирішує питання запуску цього органу", - сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

За словами урядовця, з початкових 25 кандидатів на членство в Нацагентстві двоє людей підпадають під люстрацію, тому уряд затвердив склад відомства без них.

Нагадаємо, 22 липня уряд схвалив постанову про створення архіву академічних текстів для боротьби з плагіатом у вишах та інших наукових установах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.