НОВИНИ

У Мінську почали засідання всі чотири робочі групи щодо Донбасу

Учасники зустрічі розглянуть різні аспекти врегулювання ситуації на сході України.

У Мінську в середу, 25 липня, почалися зустрічі всіх чотирьох робочих груп Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання конфлікту на сході України. Про це у Twitter повідомляє Міністерство закордонних справ Білорусі.

"У Мінську проходять зустрічі всіх чотирьох робочих груп з різних аспектів врегулювання на сході", - йдеться в повідомленні.

 

 

Як повідомлялося, 14 липня відбулася відеоконференція Тристоронньої контактної групи за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей. Під час скайп-зустрічі сторони домовилися продовжити роботу з доузгодження рамкового рішення про розведення сил і засобів на Донбасі.

13 липня в Мінську відбулося засідання Тристоронньої контактної групи. Українська сторона під час переговорів наголосила на необхідності створення підгрупи по відновленню контролю Києва над українсько-російським державним кордоном.

Спецпредставник ОБСЄ в контактній групі Мартін Сайдік заявив про необхідність створення підгрупи з доступу представників Києва до неконтрольованої ділянки кордону на Донбасі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.