НОВИНИ

У Нацполіції розповіли про заходи безпеки під час "хресного ходу" у Києві

За словами начальника ГУ Нацполіції, близько 10-ї ранку вірян довезуть на автобусах до Європейської площі, сам "хресний хід" пройде від Володимирської гірки до Лаври.

Під час "Хресного ходу" в Києві для охорони правопорядку залучили 6 тис. силовиків. Про це розповів начальник ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко.

"В цілому буде задіяно до 6 тис. правоохоронців - це і Нацгвардія, Нацполіція, додаткові сили", - розповів він.

Крім того, Крищенко зазначив, що на Володимирську гірку в Києві, де планується проведення молебню "Хресного ходу", будуть пропускати громадян інших держав.

"Ми будемо перевіряти всіх, на мирне зібрання у нас мають право громадяни України. Ми будемо перевіряти всіх, якщо це будуть жінки, діти - громадяни іншої держави, і вони не будуть викликати ніяких сумнівів у їхніх намірах, то вони також будуть брати участь у релігійних заходах", - сказав він.

Крищенко також додав, що близько 10-ї ранку вірян довезуть на автобусах до Європейської площі, сама ж "Хресний хід" пройде від Володимирської гірки до Лаври.

"Все спокійно, ті віруючі, які приїхали, прийшли пішки ходою, яких вчора завезли до Києва на автобусах, зараз знаходяться в місцях, де вони ночували. Будуть збиратися, і десь до 10:00 ми їх автобусами завеземо до Європейської площі", - сказав А.Крищенко.

За його словами, сам "хід" пройде від Володимирської гірки до Лаври.

"Це єдина піша хода, яка відбудеться в Києві, всіх з інших регіонів або тих, хто вже ночує в місті Києві в різних церквах, будуть завозити до Володимирської гірки автобусом. По місту пересування колон громадян не буде", - зазначив начальник ГУ Нацполіції.

Нагадаємо, у зв'язку з проведенням "хресного ходу" у Києві буде обмежено та перекрито рух на кількох вулицях та площах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.