НОВИНИ

До Києва вже прибули дві колони "хресного ходу" УПЦ МП

Одна колона прийшла пішки, іншу привезли на автобусах.

Дві колони «хресного ходу» УПЦ МП прибули до Києва: західна колона прийшла пішки, східна була доставлена ​​на автобусах. Зокрема, як повідомляє Громадське, до Києва привезли частину учасників ходи для проведення молебню на Поділ в храм святого Миколи Чудотворця. На даний момент вони шукають шляхи, як можна розмістити інших учасників «ходу», бо для всіх не вистачає місця.


Тим часом у Святошинському райуправлінні поліції повідомили, що колона хресного ходу з західного напрямку зайшла до Києва з боку Академмістечка і зупиниться ночувати в межах міста в храмі святителя Феодосія Чернігівського. Очікується, що перед сном віряни проведуть молебень.

Нагадаємо, УПЦ Московського патріархату організувала «хресний хід» з Донеччини. На учасниках процесії помітили георгіївські стрічки і значки з портретом Ніколая ІІ. Згідно з планом, учасники мають прийти до Києва 26-27 липня, напередодні Дня хрещення Русі. У зв'язку з цим голова Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що в українську столицю йдуть не тільки мирні громадяни, але і провокатори із забороненою символікою та символікою країни-агресора. За його словами, до Києва також стягуються «послідовники проросійських організацій – молодики спортивної статури, які раніше були помічені в рейдерських атаках і провокаціях».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.