НОВИНИ

У МЗС відреагували нотою протесту на візит Мєдвєдєва до окупованого Криму

Дипломати наголошують, що спроби посадовців Росії інтерпретувати подібні «візити» в Україну як внутрішньодержавні поїздки, є нікчемними.

МЗС України висловило протест через перебування на території України голови уряду Російської Федерації Дмітрія Мєдвєдєва. Про це йдеться у заяві відомства.

«Чергове відвідання посадовою особою Російської Федерації Автономної Республіки Крим, яка є невід’ємною частиною України, свідчить про триваюче нехтування російською стороною Статутом ООН, Резолюцією ГА ООН А/RES/68/262 «Територіальна цілісність України», Бакинською Декларацією та Резолюціями Парламентської Асамблеї ОБСЄ, іншими принципами та нормами міжнародного права», - йдеться у повідомленні.

«Автономна Республіка Крим та м.Севастополь були, є і залишатимуться територією України в її міжнародно-визнаних кордонах. Це визнається всім цивілізованим світом, який надав належну оцінку діям російської сторони і продовжує застосовувати відповідні обмежувальні заходи. Відтак спроби посадовців Росії інтерпретувати подібні «візити» в Україну як внутрішньодержавні поїздки є нікчемними», - наголосили у відомстві.

Також повідомляється, що в МЗС РФ надіслали відповідну ноту протесту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія у серпні 2016 року розгорне в анексованому нею Криму полк зенітно-ракетної системи С-400 "Тріумф".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.