НОВИНИ

Спроба перевороту у Туреччині. Затримали 31 академіка

Вчених підозрюють у причетності до організації прихильників Фехтуллаха Гюлена, якого влада країни вважає ідеологом спроби військового перевороту.

В рамках діючої антитерористичної операції у Туреччині після невдалої спроби військового перевороту затримали 31 академіка. Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

Повідомляється, що вчених підозрюють у причетності до організації прихильників Фехтуллаха Гюлена, якого влада країни вважає ідеологом спроби військового перевороту.

Операція, яка була проведена в п'яти різних провінціях, координувалася зі Стамбула.

Нагадаємо, 15 липня у Туреччині сталася спроба військового перевороту. Президент країни Реджеп Таїп Ердоган закликав людей вийти на вулицю та завадити силовій спробі зміни влади. У сутичках загинули 190 громадян та 104 заколотники, понад 1,4 тис. осіб отримали поранення. Правоохоронці заарештували 2639 заколотників.

Ердоган звинуватив у спробі державного перевороту опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, що проживає в США.

Також 25 липня стало відомо, що влада Туреччини після спроби військового перевороту видала ордер на арешт 42 журналістів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.