НОВИНИ

Суд відмовився допустити легкоатлетів із РФ до Олімпіади-2016

Російські спортсмени можуть оскаржити це рішення протягом 30 днів.

Спортивний арбітражний суд (CAS) в Лозанні не допустив російських легкоатлетів до участі в Літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Рішення було прийнято арбітражним судом одноголосно, йдеться в заяві CAS.

Міжнародний Оліпійскій комітет раніше заявив, що візьме до уваги вердикт CAS при винесенні рішення про допуск російської збірної до Ігор.

Російські спортсмени зберегли право подати індивідуальні заявки на допуск на Ігри, проте відповідно критеріям IAAF була визнана тільки одна - стрибунки в довжину Дар'ї Клішиної. Решта заявок були відхилені.

Крім того, Російські спортсмени можуть оскаржити це рішення протягом 30 днів.

У листопаді 2015 року Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій позбавила Всеросійську федерацію легкої атлетики членства, і, таким чином, всі російські легкоатлети опинилися відсторонені від участі в міжнародних турнірах. У червні 2016 року IAAF залишила в силі своє рішення, що означало відсторонення російських спортсменів від Олімпіади.

Нагадаємо, впливове німецьке видання Bild оголосило бойкот збірній Росії на Олімпійських іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро. Журналісти видання не будуть включати результати олімпійської збірної Росії в загальний медальний залік та інформувати своїх читачів про перемоги росіян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.