НОВИНИ

Міноборони після масового отруєння військових ініціювало позапланову перевірку на полігоні «Десна»

Крім того, у військових частинах поблизу н.п. Черкаське, Башкирівка та в Херсоні працюють три виїзні мобільні групи, які перевіряють якість харчування.

За вказівкою Міністра оборони України Військова служба правопорядку проводить розслідування з перевірки фактів щодо неякісного харчування військовослужбовців у НЦ «Десна». Про це інформує прес-центр Міноборони.

Зазначається, що крім того, у військових частинах поблизу н.п. Черкаське, Башкирівка та в Херсоні працюють три виїзні мобільні групи, які перевіряють якість харчування. 

Генерал армії України Степан Полторак застерігає командирів частин та відповідальних за продовольче забезпечення: «Ви несете відповідальність за якість харчування, тому у випадках скарг вас буде суворо покарано».

Нагадаємо, у червні 2016 року було зафіксовано масове потрапляння бійців 169 навчального центру „Десна“ до шпиталю з інфекційними захворюваннями та харчовими отруєннями. У зв’язку із цим було прийнято рішення провести низку перевірок продуктів харчування, але проведені перевірки не дали результатів. У зв’язку з цим Міністр оборони прийняв принципове рішення щодо проведення повторної перевірки якості продуктів у зазначеному підрозділі Центром розвитку та супроводження матеріального забезпечення. 

Нагадаємо, військова прокуратура Миколаївського гарнізону відкрила кримінальну справу проти відповідальних за жахливі умови проживання військовослужбовців на полігоні "Широкий Лан".

Також міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про покарання винних у ситуації з 53-ю бригадою на «Широкому лані». Було призначено спеціальну перевірку побутових умов, в яких опинилися бійці 53 окремої механізованої бригади. Згодом Миколаївським районним судом офіцерам, які безпосередньо відповідали за переміщення та облаштування особового складу 53-ї окремої механізованої бригади на Широколанівському полігоні, було призначено покарання у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті терміном від 8 до 10 діб відповідно. Загалом за незабезпечення належних умов життєдіяльності військовослужбовців за ініціативою військової прокуратури Південного регіону України до адміністративної відповідальності притягнули 10 офіцерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.