НОВИНИ

У Міносвіти вирішили не продовжувати термін вступної кампанії

За даними міністерства, станом на 8 годину 20 липня в електронній базі було зареєстровано 1 млн 350 тис. заяв від 435 тисяч абітурієнтів, в електронному вигляді було подано 834 тисячі заяв.

Міністерство освіти та науки України не збирається подовжувати термін вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Про це під час брифінгу у середу, 20 липня, заявила перший заступник міністра освіти та науки Інна Совсун.

"Подовження терміну не розглядається, тому що на сьогодні у нас подана більша частина заяв порівняно з цим самим періодом минулого року. У нас немає підстав вважати, що хтось не встигає подати заяву",- сказала Совсун.

Зазначається, що за даними МОН, станом на 8 годину 20 липня в електронній базі було зареєстровано 1 млн 350 тис. заяв від 435 тисяч абітурієнтів, в електронному вигляді було подано 834 тисячі заяв.

За словами заступника міністра, наразі міністерство підсилило електронну систему ще одним сервером та частково обмежило обсяг документів, які потрібно завантажувати при реєстрації. Серед проблем, які виникають у абітурієнтів при реєстрації заяв в електронній базі Совсун назвала помилкову реєстрацію на контрактну форму навчання. В цьому випадку вона порадила звернутися до приймальних комісій вишів, де повинні анулювати зареєстровану заяву, а потім абітурієнт повинен перереєструватися на бюджетну форму навчання. Також в індивідуальному порядку вирішується питання реєстрації документів у випадку неспівпадіння даних, наприклад, дат народження в документах і сертифікатах, через які система не може зареєструвати заяву.

Нагадаємо, 11 липня в Україні розпочалась вступна кампанія до вищих навчальних закладів. 20 липня в МОН назвали найпопулярніші серед абітурієнтів виш і спеціальність.