НОВИНИ

У Міносвіти назвали найпопулярніші серед абітурієнтів виш і спеціальність

Цьогоріч найбільше заяв про вступ подано до одного з київських вишів.

Київський університет імені Тараса Шевченка посідає лідируючу позицію серед вступників – цьогоріч цей виш прийняв понад 44 тисячі заяв від абітурієнтів. Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун на брифінгу у середу.

На другому і третьому місцях по кількості поданих заяв, за її словами, є Львівський національний університет імені Івана Франка та Львівський політехнічний університет.

«Лідери подачі заяв не надто змінюються з року в рік. Ось  лідери по кількості поданих заяв - Київський університет ім. Тараса Шевченка, Львівський національний університет ім. Івана Франка та Львівська політехніка», - зазначила Інна Совсун.

Також, за її словами, популярними серед вступників на бакалаврат є напрями «філологія», «право», та «менеджмент». А серед програм підготовки магістрів цього річ найбільше заяв подано на медицину право та стоматологію.

«Станом на сьогодні, подано більше мільйона заяв, 1 млн. 350 тисяч, від майже 436 тисяч абітурієнтів», - повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

Нагадаємо, цьогоріч вступна кампанія до українських вишів розпочалася 11 липня.