НОВИНИ

Киян попередили про обмеження руху транспорту на Хрещатику

Навпроти будинку 27-А на вул. Хрещатик буде перекрито дві смуги правої сторони проїжджої частини на ділянці довжиною 45 метрів.

Через виконання робіт із будівництва другої нитки головного міського каналізаційного колектора буде тимчасово обмежено рух транспорту на частині вул. Хрещатик з 18 липня по 10 серпня. Про це повідомляє прес-служба ПАТ АК «Київводоканал».

Згідно з повідомленням, навпроти будинку 27-А на вул. Хрещатик буде перекрито дві смуги правої сторони проїжджої частини на ділянці довжиною 45 метрів. Роботи виконує підрядна організація ПАТ «Київметробуд» спільно з ПАТ АК «Київводоканал».

У «Київводоканалі» нагадали, що у цьому році вже зведено тунельну частину колектора-дублера загальною протяжністю 9 723 м. Також здійснено затягування внутрішніх бетонних кілець трубопроводу. Наразі необхідно заповнити пустоти бетонною сумішшю для його фіксації.

На вулиці Хрещатик буде влаштовано свердловину для прокладки трубопроводів (бетоноводу). По завершенню усіх робіт бетоноводи демонтують, а  благоустрій буде відновлено.

Нагадаємо, раніше в Києві обмежували рух транспорту на двох мостах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.