НОВИНИ

В Раді вимагають звіту Арбузова щодо рекапіталізованих банків

Голова Верховної Ради Володимир Литвин виступає за заслуховування парламентом інформації Національного банку про рефінансування банків. Про це він сказав на засіданні погоджувальної ради Ради.

«Нам потрібно спеціально заслухати інформацію Національного банку щодо рефінансування банків - яка віддача, і друге - яка ситуація з поверненням заощаджень громадянам, особливо тим, які поклали гроші на депозити й строк депозитів давно закінчився», - повідомив Литвин.

На думку спікера, громадян дуже хвилює сформована в банківській сфері ситуація. «За рахунок людей утримується банківська система, і викликає це в людей великі застереження», - додав він.

Литвин запропонував парламентським фракціям обговорити його ініціативу.

Нагадаємо, Національний банк України продовжив роботу тимчасової адміністрації у банку «Надра».   Раніше, НБУ повернув тимчасову адміністрацію в банк «Столиця» (Київ) 

У листопаді 2010 року, віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що держава не має коштів для входження в акціонерний капітал банку «Надра» і на рекапіталізацію Укргазбанку, банку «Київ» та Родовід Банку. 

Як відомо у 2009-2010 роках у рамках програми рекапіталізації банків під контроль уряду перейшли Укргазбанк, банк «Київ» і Родовід Банк. Цим фінустановам було виділено близько 17 млрд грн. бюджетних коштів. У вересні 2010 року з'ясувалося, що Укргазбанк, банк "Київ" і Родовід Банк потребують нових вливань на суму 12,5 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги