НОВИНИ

З’явилися результати екзит-полу на проміжних виборах у трьох із семи округів

Екзит-пол проводився на замовлення КВУ.

Стали відомі лідери електоральних уподобань українців на проміжних виборах народних депутатів в трьох із семи округів: №27 (Дніпро), № 85 (Калуш, Івано-Франківська область) і №206 (м.Чернігів).

Так, згідно з екзит-полом, проведеним соціологічною групою "Социс" на замовлення Комітету виборців України (КВУ) в день виборів, в окрузі №27 (р.Дніпро) лідирує волонтер, радник міністра оборони України Тетяна Ричкова з 46,1%. На другому місці - бізнесмен, депутат Дніпровської міськради Загід Краснов (30,5%). Решта кандидатів відстають зі значним відривом. Станом на 19.00 неділі в окрузі було опитано 1 992 виборця.

В округ № 85 (Калуш, Івано-Франківська область) лідирують, за результатами опитування, мер Рогатина Сергій Насалик ( "БПП") - 22,1%, член партії "Кріп" Віктор Шевченко -18,7%, член партії ВО " Свобода "Оксана Тебешевская - 13,2%. Станом на 19.00 неділі в окрузі було опитано тисячі дев'ятсот сімдесят два виборця.

В окрузі №206 (м.Чернігів) лідирує самовисуванець, президент корпорації "Укрбуд", колишній депутат Київради від "УДАРу" Максим Микитась (32%), на другому місці кандидат від партії "Батьківщина" Юрій Власенко (28,4%). Кандидат від Радикальної партії Дмитро Блауш - 10,5%, самовисуванець Єгор Фірсов - 5,2% голосів виборців. Станом на 19.00 неділі в окрузі було опитано 1915 виборця.

Нагадаємо, в Україні в неділю, 17 липня, відбулися проміжні вибори до Верховної Ради у семи одномандатних виборчих округах. У Комітеті виборців України назвали три проблемні округи: № 151 на Полтавщині, № 114 на Лугащині та № 206 на Чернігівщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.