НОВИНИ

У КВУ назвали три проблемні округи на проміжних виборах до Ради

Серйозні проблеми під час підрахунку голосів прогнозують на Чернігівщині та Луганщині.

Наразі вже можна говорити щонайменше про три проблемні округи на виборах до Верховної Ради. Про це повідомив генеральний директор ВГО КВУ Олексій Кошель.

«Сьогодні можемо із упевненістю говорити про наявність трьох проблемних округів на проміжних виборах 17 липня. Це ВО №151 на Полтавщині, ВО №114 на Лугащині та ВО№206 на Чернігівщині" – сказав Кошель.

За його словами, на окрузі №206 на Чернігівщині нещодавно було документально зафіксовано мережу підкупу виборців. Від імені одного із кандидатів виборцям пропонувалися грошові сертифікати на купівлю медикаментів, які вони могли обміняти в аптеках. Також на цьому окрузі зареєстровано аномально високу кількість кандидатів – 74 кандидати, що вп'ятеро більше ніж на парламентських виборах 2014 року. Такий механізм є спробою контролю над ДВК для впливу на результати голосування.

Тим часом на окрузі №151 на Полтавщині зафіксовано масштабну схему фальсифікацій, у якій, крім виборчого штабу кандидата, задіяні члени ДВК від технічних кандидатів.

Також на окрузі №114 на Луганщині в останні тижні мали місце політично вмотивовані рішення ОВК, пов’язані із формуванням дільничних виборчих комісій. Також було зафіксовано мережу підкупу виборців під виглядом проведення соціального дослідження.

«Через велику кількість технічних кандидатів та відповідно «технічних» членів ДВК серйозні проблеми у вечір та ніч підрахунку голосів можливі на ВО №114 та №206» - додав Кошель.

Нагадаємо, в Україні в неділю, 17 липня, відбуваються проміжні вибори до Верховної Ради у семи одномандатних виборчих округах.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.