НОВИНИ

ЗСУ попередили, що збиватимуть всі БПЛА, помічені в районі проведення "Літньої грози 2016"

У Генштабі також зазначили, що особи, причетні до запуску або керування цими безпілотками, будуть затримані і притягнуті до відповідальності.

У Генеральному штабі Збройних сил України 15 липня повідомили про заборону використання безпілотних літальних апаратів (БПЛА) в районі проведення командно-штабних навчань "Літня гроза 2016" і попередили, що будь-який помічений БПЛА буде збитий. Про це йдеться в повідомленні Генштабу ЗСУ на сторінці в Facebook

"Інформуємо: в районі проведення навчань, над військовими частинами, об'єктами і полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. А особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані і притягнуті до відповідальності", - повідомляє ГШ ЗСУ.

Нагадаємо, у ході чергового етапу практичних дій комплексного командно-штабного навчання "Літня гроза - 2016" визначені підрозділи Збройних Сил України, після здійснення маршу, з ходу форсували ріку Дніпро паромною переправою. Такий маневр здійснювався вперше за часів незалежності України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.