НОВИНИ

Толстоухов і Зубанов вже працюють над новим мюзиклом. Хочуть залучити фанів Євро-2012 до прекрасного

Політичний творчий тандем екс-міністра Анатолія Толстоухова і народного депутата від Партії регіонів Володимира Зубанова оголосив про свій новий проект – мюзил про кохання.

Як розповіли автори, в основу мюзікла лягла історія кохання Єлизавети, дочки Ярослава Мудрого, і норвезького короля Гарольда.

«Існує легенда, що майбутній король Норвегії Гарольд був закоханий в Єлизавету довгі роки, і для того, щоб завоювати її прихильність, воював за престол Візантійського імператора, воював в Африці», - розповів Зубанов.

«Ми з Анатолієм Володимировичем написали ескіз, а потім звернулися за допомогою до композитора Олександра Злотника, який свого часу написав музику до мюзіклу «Екватор» і поета Юрія Рибчинського», - заявив депутат.

За словами Зубанова, поставити мюзикл планують на сцені столичного театру оперетти.

«Я розмовляв із керівництвом, вони зацікавилися. Сподіваюся, мюзикл вийде якраз до чемпіонату Євро-2012. Його робоча назва «Сага про безумне кохання», яку придумав Юрій Рибчинський. Приміщення театру, до речі, знаходиться поруч зі стадіоном, чому б іноземцям після футболу не стикнутися з прекрасним?», - розмірковує регіонал.

У свою чергу композитор Злотник заявив, що вони збираються проводити кастинг серед молодих виконавців, «необов’язково відомих». «Хоча такі виконавці, як Василь Бондарчук і Євгенія Власова, дізнавшись про мюзикл, зацікавилися, так що не виключено і їх участь», - розповів композитор.

Нагадаємо, пройшло всього півтора місяці з дня прем’єрного показу балету «Володар Борисфена», лібретто до якого написали Толстоухов і Зубанов. А в листопаді минулого року Толстоухов влаштував творчий вечір в колонному залі Національної філармонії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги