НОВИНИ

Міністр юстиції пообіцяв, що шлюб можна буде зареєстувати за добу

Пілотні проекти такої послуги почнуть працювати у низці регіонів.

У Києві, Одесі, Львові, Херсоні та у зоні АТО запровадять пілотний проект реєстрації шлюбів протягом однієї доби. Про це під час засідання уряду повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

«Ми сьогодні пропонуємо запровадити пілотний проект у деяких населених пунктах, де можна буде протягом однієї доби за рішенням майбутніх чоловіка і дружини зареєструвати шлюб», - сказав Петренко.

Він додав, що такий пілотний проект запровадять у Києві, Одесі та Львові. Пропонується ввести таку послугу і в Херсоні, де нею зможуть скористатися жителі тимчасово окупованого Росією Криму.

Крім того, планується його запустити в зоні проведення антитерористичної операції: в Маріуполі і Сєверодонецьку. Коментуючи ініціативу запуску проекту в містах Донбасу, Петренко висловив переконання, що такою послугою зможуть скористатися військовослужбовці Збройних сил України.

Нагадаємо, процедура реєстрації шлюбу займає один місяць: необхідно подати заяву і чекати її розгляду 30 днів. З липня 2015 року існує можливість подати заяву на реєстрацію шлюбу онлайн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.