НОВИНИ

Росія вивезла з Криму майже 40 картин Айвазовського

Повідомляється, що полотна виставлять у Москві, а до ювілею художника повернуть у Феодосію.

Майже 40 картин мариніста Івана Айвазовського вивезли з Феодосійської галереї в Криму в Третьяковську галерею Москви. Про це повідомила так званий "міністр культури" Криму Аріна Новосєльськая.

"Тридцять вісім робіт Айвазовського відправлені 11 липня з усіма охоронними зобов'язаннями і страховкою в Москву в Третьяковську галерею на Всеросійську виставку", - сказала Новосєльськая.

За словами міністра, картини пробудуть в Москві весь виставковий цикл, щоб повернутися в рідне місто до 200-річного ювілею художника.

Повідомляється, що всі картини застраховані на суму понад 2 мільйони доларів. Новосельська зазначила, що Крим направив листи до музеїв Москви і Санкт-Петербурга, а також зарубіжним колекціонерам, власникам робіт Айвазовського з пропозицією привезти і показати його роботи в Феодосії в наступному році, коли буде широко відзначатися 200-річний ювілей мариніста.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв підписав розпорядження, яким понад 220 об'єктів на території анексованих Криму і Севастополя віднесено до пам'яток історії та культури РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.