НОВИНИ

В окупованому Криму нарахували 2,5 млрд рублів збитків від енергоблокади

Раніше говорили про 29 млн доларів.

Збиток від енергоблокади тимчасово окупованого Криму зріс до 2,5 млрд рублів. Про це повідомила "прокурор" Криму Наталія Поклонська, передають російські ЗМІ.

"Наскільки мені відомо, крайня цифра - це 2,5 млрд рублів збитку. Ця сума подається відповідними міністерствами і відомствами, наприклад, міністерствами енергетики, промисловості, охорони здоров'я", - зазначила Поклонська.

У березні 2016 року збиток від енергоблокади Криму оцінювався в понад 29 млн доларів.

Нагадаємо, електропостачання Криму з України припинили 30 грудня 2015 року, коли впала одна з опор ЛЕП "Каховська-Титан". Згодом лінію відновили, але вона досі знеструмлена, оскільки контракти на постачання енергії на півострів завершилися 1 січня 2016 року. Новий рік без світла зустрів майже кожен четвертий кримчанин.

Також нагадаємо, після припинення енергопостачання з України в окупованому Криму продовжили режим надзвичайної ситуації до 1 травня через енергодефіцит. 18 травня голова окупаційної адміністрації Криму Сєргєй Аксьонов припинив дію режиму. За тиждень до цього окупанти протягнули з Росії четверту гілку так званого енергомосту, який, за висловом президента РФ Владіміра Путіна, «прорвав енергетичну блокаду півострова».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.