НОВИНИ

Російська залізниця заборонила нічний рух потягів у Чечні та Дагестані

Пасажирські потяги не будуть тепер пересуватися по території Чечні в нічний час. Це рішення прийнято керівництвом ВАТ "РЖД" (Російські залізниці) і пов'язане з міркуваннями безпеки. Заборона діє і в Дагестані.

Рішення керівництва РЖД (призупинити рух пасажирських поїздів по території Чечні набрала чинності 9 лютого.

Своєрідна "комендантська година" для пасажирських поїздів діятиме з 18.00 до 06.00. Потяги, які опинилися в нічний час на територіях двох республік, будуть зупинятися на станціях до настання ранку.

"Ця заборона введений не тільки для нашої республіки, але і для Дагестану. Пов'язано таке рішення в першу чергу із забезпеченням безпеки громадян. Скільки часу діятиме заборона, поки сказати складно", - повідомили в міністерстві транспорту і зв'язку республіки .

Чиновники пообіцяли розробити новий розклад.

При цьому представник міністерства зазначив, що в Чечні, на відміну від Дагестану, серйозних терористичних актів на залізниці в останні роки не було.

В даний час пасажирські поїзди з Чечні ходять до Москви, Астрахані, Волгограду, Ставропілля, Дагестану і Кабардино-Балкарії. Діє також кілька приміських маршрутів. Крім того, по території республіки пересувалися пасажирські поїзди, що прямували з Азербайджану до Москви і назад.

Після терористичного акту в московському аеропорту "Домодєдово", який стався 24 січня, у результаті якого загинули 36 людей і більше 120 було госпіталізовано, на залізничних вокзалах у Грозному і Гудермесі були посилені заходи безпеки.

Прилеглі до вокзалів території патрулюються посиленими нарядами міліції, а у підозрілих громадян перевіряються документи і багаж. Також посилені правила перебування пасажирів в районі аеропорту та автовокзалах.

Теги