НОВИНИ

Двом журналістам призупинили акредитацію в зоні АТО на час експертизи відзнятого матеріалу

Експертиза може тривати близько двох тижнів.

Представники Громадського телебачення 11 липня зустрілися із працівниками Міністерства оборони, Адміністрації президента, СБУ та прес-служби ВДВ для обговорення звинувачень на адресу журналістів, які працювали в Авдіївці Донецької області 6 липня. Про це повідомили в прес-службі Громадського.

Згідно з повідомленням, сторони домовились про створення робочої групи для з’ясування обставин конфлікту. Громадське вирішило не публікувати сюжет, який відзняли журналісти у промзоні Авдіївки, до завершення експертизи. Експертизу матеріалу проведуть спеціалісти Міністерства оборони, а додаткову експертизу - Інститут масової інформації.

Експертиза може тривати близько двох тижнів. На цей час буде призупинено акредитацію в зоні АТО Анастасії Станко та Костянтина Реуцького.

Нагадаємо, раніше прес-центр штабу АТО вирішив звернутися до СБУ з проханням призупинити акредитацію для роботи у зоні бойових дій на Донбасі українським журналістам Анастасії Станко, Костянтину Реуцькому та працівнику російського ЗМІ «Новая газета» Юлії Полухіній. Причиною стало те, що зазначені журналісти 6 липня готували сюжет з Авдіївської промзони, на якому зафіксовано обстріли українських сил з боку окупаційних сил, а також двох загиблих українських бійців і нюанси розташування позицій українських сил.

У свою чергу, журналісти заявили про необґрунтованість звинувачень на їхню адресу щодо оприлюднення відео, на якому можна ідентифікувати позиції українських військових.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.