НОВИНИ

Москаль звинуватив громадську "поліцію" Закарпаття у причетності до контрабанди

Посадовець дав доручення ретельно перевірити і припинити діяльність подібних громадських формувань.

У Закарпатській області правоохоронці проведуть перевірку всіх громадських формувань. Про це заявив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, повідомляє прес-служба посадовця.

"На сьогодні в області створені й офіційно діють 173 громадські формування з охорони порядку та державного кордону, в яких числиться 2 тисячі 791 осіб. Це майже стільки ж, як поліцейських у всіх міськрайонних відділах та обласному управлінні Національної поліції. З початку року ця "армія" громадських правоохоронців викрила аж чотирьох осіб, котрі скоїли кримінальні правопорушення, і затримала 97 осіб за адміністративні правопорушення", – розповів Москаль.

За його словами, всі затримання були здійснені за участю поліцейських, тобто в спільних рейдах із ними.

"Абсолютна більшість громадських правоохоронних формувань створюється не для реальної боротьби із правопорушеннями, а для того, щоб, по-перше, займатися контрабандою через зелений кордон, а, по-друге, отримати дозвіл на купівлю й використання травматичної зброї", - наголосив Москаль.

Він також пояснив, навіщо потрібно здійснити перевірку.

"У плані боротьби з правопорушеннями ефект від таких організацій практично нульовий. Тому я дав доручення правоохоронним структурам ретельно перевірити і припинити діяльність, тих громадських формувань, що існують тільки на папері", - підсумував посадовець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.