НОВИНИ

Алкогольний скандал у ЗСУ: бійці затримали двох п’яних офіцерів

У мережі виклали відео затримання.

Бійці 93 окремої механізованої бригади затримали в розташуванні бригади та передали військовій службі правопорядку двох офіцерів, які перебували в стані алкогольного сп'яніння. Відео затримання виклала у Facebook волонтерка Катерина Бережна.

За її словами, бійці затримали гвардії полковника Полякова та гвардії майора Котія.

Тим часом, цю інформацію підтвердили в прес-службі бригади:

«Стосовно інформації, щодо затримання офіцерів 93-ї ОМБр патрулем військової служби правопорядку, яка останнім часом шириться в мережі Інтернет, прес-центр 93-ї бригади повідомляє наступне. Дійсно, інцидент мав місце. За наказом командира 93-ї ОМБр полковника Владислава Клочкова розпочато службове розслідування, після встановлення всіх фактів та обставин події будуть прийняті відповідні рішення. Офіцери, що стали учасниками інциденту, до цього мали бездоганну репутацію, бойовий досвід і користувались авторитетом у колег. Проте, слід зазначити, що командування 93-ї бригади має намір встановити істину й прийняти законне справедливе рішення, не дивлячись на особистості, звання й посади», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Міноборони повідомили, що військових АТО позбавлятимуть статусу учасника бойових дій за пияцтво та правопорушення. Крім того, наголошувалося, що військових, які вживають алкоголь, позбавляють премії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.