НОВИНИ

Обама зробив заяву за підсумками засідання у форматі "G5 плюс Україна"

Президент США також нагадав, що на засіданні Комісії Україна-НАТО у Варшаві був прийнятий пакет допомоги Україні для зміцнення сектору безпеки.

На засіданні "G5 + Україна" лідери США, Франції, Німеччини, Італії та Великобританії підтвердили підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Про це заявив президент США Барак Обама.

"Прем'єр-міністр Кемерон, президент Олланд, канцлер Меркель, прем'єр-міністр Ренці і я зустрілися з президентом Порошенком, і ми чітко підтримуємо суверенітет, територіальну цілісність України та наголосили на важливості продовження політичних і економічних реформ", - сказав президент США.

Він також нагадав, що на засіданні Комісії Україна-НАТО у Варшаві був прийнятий пакет допомоги Україні для зміцнення сектору безпеки.

Крім того, після закінчення засідання президент України Петро Порошенко заявив, що керівники G5 обговорили координацію дій для тиску на РФ з метою виконання Мінських угод.

"Ми дуже ретельно і довго, більше 1,5 години, чітко збудували механізм координації наших зусиль із приводу забезпечення виконання РФ взятих на себе зобов'язань", - сказав глава держави.

Нагадаємо, 9 липня на Національному стадіоні в Варшаві відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів. Під час засідання було затверджене виділення Україні комплексного пакету допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.