НОВИНИ

У Варшаві стартували переговори "G5 плюс Україна"

Сторони обговорюють фінансову допомогу на реформування армії в умовах агресії, а й продовження тиску на Росію задля виконання нею взятих на себе зобов'язань в рамках Мінських домовленостей.

У Варшаві стартували переговори G5 (США, Німеччина, Франція, Великобританія та Італія) плюс Україна. Про це повідомив прес-секретар президента України Петра Порошенка Святослав Цеголко.

«На цьому ‪саміті НАТО Україна - єдина держава - партнер альянсу, яка провела комісію Україна-НАТО, отримавши повну підтримку з боку всіх держав-членів. Мова не лише про фінансову допомогу на реформування армії в умовах агресії, а й продовження тиску на Росію задля виконання нею взятих на себе зобов'язань в рамках Мінських домовленостей. Ця тема зараз на порядку денному зустрічі Великої п'ятірки та України, яка щойно почалася», - написав Цеголко.

Нагадаємо, 9 липня на Національному стадіоні в Варшаві відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні глав держав та урядів. Під час засідання було затверджене виділення Україні комплексного пакету допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.